Повістки в Україні надсилатимуть поштою: У Міноборони назвали дату і пояснили алгоритм

Після 16 липня в ході мобілізації повістки в Україні зможуть надсилати звичайною поштою. Надсилати повістки у застосунки "Дія" та "Резерв+", як анонсувалось раніше, не будуть, хоча "це питання ще розглядається". Про це в українському телеефірі повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін. Він зазначив, що розсилати повістки в електронній формі наразі "немає технічної можливості", передають Патріоти України.

"Поштою рекомендованим листом дійсно будуть надсилатися повістки після 16 липня. Наразі повістка вважається врученою, якщо людина підписалася особисто", – сказав представник Міноборони.

Та в будь-якому випадку, зазначив Лазуткін, повістка вважається врученою або доставленою до адресата лише за умови підпису під документом.

"Приходить рекомендований лист, людина або під підпис отримує (листа), або відмовляється, знову ж таки під підпис. Або вона повертається, і таким чином знову ж таки вважається, що вона була доправлена. Якщо людини не було фізично на місці, й (повістка) повертається (без підпису), тоді запускається механізм адміністративного правопорушення", – пояснив речник Міноборони.

Лазуткін додав, що в рекрутингових центрах також не видають повістки. Натомість із фахівцями таких структур можна порадитись і дізнатись, які наразі вакансії є та кого потребують ті чи інші підрозділи.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...