Повісився на могилі матері: В Індії розігралася страшна драма в родині з дітьми через коронавірус

Піддавшись паніці через поширення небезпечного коронавірусу, 50-річний житель індійського штату Анхра-Прадеш сам діагностував у себе смертельну хворобу і, щоб не заразити рідних, покінчив життя самогубством. Про це повідомляє видання Daily Mail, передають Патріоти України.

У 50-річного жителя одного з індійських сіл Бала Крішна, який звернувся в лікарню з симптомами застуди, діагностували вірусне захворювання. Лікарі заспокоїли хворого, що до небезпечного коронавірус, який поширюється в Китаї, його хвороба не має відношення. Однак, пацієнт їм не повірив.

За словами родичів, чоловік з ранку до вечора дивився на своєму мобільному телефоні лякають відео з новинами про китайський коронавірус. Він сам ізолював себе і не підпускав нікого з рідних, кидаючи в них камінням.

Врешті-решт він замкнув в будинку дружину і дітей, відправився на кладовище і наклав на себе руки на могилі матері, повісившись на дереві. Коли дружина покликала на допомогу сусідів і звільнилася з ув'язнення, Бала Крішну був уже мертвий.

Син загиблого стверджує, що дзвонив на державну гарячу лінію з приводу поведінки батька, але оператори сказали йому, що турбуватися нема про що, якщо Крішна останнім часом не відвідував Китай. В Індії зафіксовано поки три випадки зараження коронавірусів, і жоден з них не реєструвався в штаті Анхра-Прадеш.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...