Повна коляска грошей та соска на золотому ланцюжку: "Скромні" ромські хрестини показали на відео

У мережі показали кадри розкішних хрестин дитини ромської національності. Захід проходив у місті Михайлівці в Словаччині. Відео опублікували у Facebook-спільноті "Правда міжгіря". На кадрах видно, що на урочистість запросили багато гостей, передають Патріоти України.

Кожен з них підходив до колиски та вручав подарунки малюкові. Більшість з презентів дитині вирізнялися помпезністю та розкішшю. Зокрема, традиційну соску винуватцю свята подарували на масивному золотому ланцюжку, а слинявчик турботлива гостя зробила з британських фунтів.

З нагоди хрестин жінки, чоловіки та навіть діти одягли на себе розкішні золоті каблучки, кольє, хрестики та сережки.

За словами батька новонародженого, свято обійшлося в 30 тисяч євро. Користувачі Мережі вже активно коментують побачене: "Показуха, не в золоті та прикрасах щастя. Головне щоб дитина росла здоровою", "Все добре, але цілувати таку маленьку дитину і таке відчуття, що цілують як на похоронах", "Одні шикують, а інші на смітниках живуть!", "Закидали грошима і поцілунками ... дуже гігієнічно. Нічого собі скромні Хрестини. Одне не розумію, навіщо всім цілувати немовля".

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...