Повна розруха та запустіння: У мережі показали занедбану секретну авіабазу ВПС СРСР (фото)

На фото видно десятки паливозаправників, буксирувальників, тягачів і звичайних бортових повнопривідних радянських армійських вантажівок.

Занедбану секретну авіабазу військово-повітряних сил СРСР знайшли на північно-заході Росії. Військовий об'єкт сховався серед соснових борів, багнистих боліт і забутих сіл, в яких вже майже не залишилося людей, передають Патріоти України.

Як видно на фото, від авіабази на сьогоднішній день залишилися зруйнований КПП на в'їзді, залишки паркану. А колись тут базувався полк винищувачів-бомбардувальників і саме тут відбувалося освоєння надзвукового Міг-27. Пізніше вже тут знайшли притулок Су-24.

За словами автора знімків, територія авіабази виглядає "сумно і безнадійно". Також на фото видно десятки паливозаправників, буксирувальників, тягачів і звичайних бортових повнопривідних радянських армійських вантажівок. Майже вся техніка серйозно разукомплектована: зняті освітлювальні прилади, відсутнє скло на вікнах і начинка всередині кабін.

А між ржавіючих авто мандрівник Денис Забєлін побачив десятки носових обтічників від Су-24. "Схоже, що тут "обробляли" Су-24, а ці частини не встигли вивезти на металобрухт", - зазначив автор фото.

Вдома знайшли цілий арсенал: У Харкові чоловік приніс на роботу гранату й погрожував все підірвати (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:15

Мету свого вчинку чоловік пояснити не зміг. Правоохоронці, що прибули за викликом, вилучили у зловмисника небезпечний предмет. З дозволу чоловіка також був проведений огляд його квартири, де поліцейські вилучили ще понад 400 боєприпасів. Під час огляд...

Екологи б'ють на сполох: На Хмельниччині фабрика викидає отруту в річку (відео)

субота, 18 січень 2020, 15:58

У травні 2019 року басейн Хомори був визнаний зоною надзвичайної екологічної ситуації. Вночі 18 січня в Хмельницькій області картонно-паперову фабрику запідозрили в скиданні стічних води в річку Хомора. У зв'язку з цим інспектори державної екологічної ...