Повноваження ТЦК скортять? У Міноборони прокоментували ініціативу

У Верховній Раді обговорюється пропозиція обмежити повноваження Територіальних центрів комплектування (ТЦК) та передати їхні функції цивільним органам. Про це в етері телемарафону заявив речник Міноборони Дмитро Лазуткін, передають Патріоти України.

«Давайте працювати з реальністю: поки що немає якогось рішення. Розмови тривають і, дійсно, зробити це більш зрозумілим, щоби працювала система, наприклад, так як працють ЦНАПи – це доволі приваблива ініціатива», – зазначив Лазуткін.

Він наголосив, що ця ініціатива справді розглядається й опрацьовується. Однак більше подробиць розкривати не став, оскільки наразі «немає конкретики». «Є розмови, є суспільний діалог. І добре, що він є», – зауважив речник Міноборони.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...