Справжній "гібрид": Позашляховик Jeep Cherokee "схрестили" з літаком і виставили на продаж за великі гроші (фото)

В мережі в продажу з'явився результат об'єднання літака Beechcraft Model 18 і позашляховика Jeep Cherokee зразка 1979 року. Незвичайний транспортний засіб продають на Facebook Marketplace, передають Патріоти України.

Дизельний "позашляховик" з величезним за місткістю салоном оцінили у вражаючі 75 тисяч доларів. Довжина такого "позашляховика" становить 6,7 метра. У висоту автомобіль довелося збільшити на 3,3 метра. Водій може потрапити в автомобіль через відкидні двері, влаштовані за авіаційним принципом.

У такому ж стилі тут виконана і приладова панель, яка зроблена з алюмінію і прикрашена дерев'яним панно у вигляді русалки. У пасажирському салоні є два довгих дивана уздовж бортів і одна "лава" в тильній частині. У рух автомобіль приводиться літнім восьмициліндровим дизелем об'ємом 5,9 літра від AMC, який розвиває 175 к.с. і 386 Нм.

Наг

Моторошна трагедія на Житомирщині: Син убив батька, викрав авто та влаштував ДТП з дітьми

вівторок, 3 серпень 2021, 8:42

У селі Троянів Житомирської області поліція затримала підозрюваного у вбивстві 49-річного чоловіка, який після скоєння злочину викрав автомобіль у брата та з двома доньками влаштував ДТП. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України. Зазнача...

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...