Позаземні технології: Вчені зіткнулися з черговою загадкою єгипетських пірамід

Дослідники вже витратили кілька років на пошук інструментів древніх єгиптян, проте ніяких слідів обладнання знайдено поки не було.

Гранітні саркофаги в єгипетських пірамідах зробили за допомогою невідомих технологій, вважають дослідники-єгиптологи з інституту Близького сходу в Массачусетсі. На їхню думку, на сьогоднішній день не існує подібних технологій на Землі, здатних з такою високою точністю різати граніт, як масло, з тим, щоб потім підігнати плити до мікронної величини одну до одної, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Explourer.

Дослідники вже витратили кілька років на пошук інструментів древніх єгиптян, проте ніяких слідів обладнання знайдено поки не було. «Зрізати плиту, площею кілька квадратних метрів без спеціального і дуже точного обладнання і зараз неможливо, тут же плити розрізали і полірували можливо просто на вулиці, а потім невідомим чином заносили в піраміди. Зокрема в піраміді Хеопса є саркофаг вагою близько 20 тонн», - повідомив виданню археолог Ернест Берн, який очолює групу дослідників феномена.

На даний момент таких саркофагів виявлено понад 20 в різних місцях і з різним ступенем збереження. Найбільш цілі, як правило, знаходилися всередині гробниць, але є і зруйновані, які можливо піддалися нападу вандалів і розкрадачів. Аналіз віку гранітних багатокутників також різниться - від 4000 до 2500 років.

Хіти тижня. Вчені розповіли, коли та кому корисно пити горілку

середа, 29 січень 2020, 3:00

Малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет. Інститут Пастера провів дослідження, згідно з яким горілка може бути корисною для організму людини за певних умов, передають Патріоти України. Як виявилося, малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет....

Хіти тижня. "Прошлась по королевской семье, как торнадо": Сестра Меган Маркл публічно розгромила герцогиню

середа, 29 січень 2020, 0:35

Рідна сестра Меган Маркл Саманта висловилася про рішення герцогів відмовитися від королівських повноважень і переїхати до Канади. Так, як передає The Sun, Саманта переконана, що Маркл зараз зруйнувала стосунки принца зі своєю сім'єю, як раніше зіпсувал...