Позаземні технології: Вчені зіткнулися з черговою загадкою єгипетських пірамід

Дослідники вже витратили кілька років на пошук інструментів древніх єгиптян, проте ніяких слідів обладнання знайдено поки не було.

Гранітні саркофаги в єгипетських пірамідах зробили за допомогою невідомих технологій, вважають дослідники-єгиптологи з інституту Близького сходу в Массачусетсі. На їхню думку, на сьогоднішній день не існує подібних технологій на Землі, здатних з такою високою точністю різати граніт, як масло, з тим, щоб потім підігнати плити до мікронної величини одну до одної, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Explourer.

Дослідники вже витратили кілька років на пошук інструментів древніх єгиптян, проте ніяких слідів обладнання знайдено поки не було. «Зрізати плиту, площею кілька квадратних метрів без спеціального і дуже точного обладнання і зараз неможливо, тут же плити розрізали і полірували можливо просто на вулиці, а потім невідомим чином заносили в піраміди. Зокрема в піраміді Хеопса є саркофаг вагою близько 20 тонн», - повідомив виданню археолог Ернест Берн, який очолює групу дослідників феномена.

На даний момент таких саркофагів виявлено понад 20 в різних місцях і з різним ступенем збереження. Найбільш цілі, як правило, знаходилися всередині гробниць, але є і зруйновані, які можливо піддалися нападу вандалів і розкрадачів. Аналіз віку гранітних багатокутників також різниться - від 4000 до 2500 років.

Хіти тижня. Давайте зробимо його знаменитим: У Києві маршрутник цинічно принижує жінок-ветеранів АТО (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:00

У Києві оскандалився водій маршрутки, який глумиться над жінками, які служили в АТО. Чоловік не вірить, що посвідчення справжні, і вважає, що їх купили. Про цю ситуацію на маршруті №189 повідомив користувач Twitter під ніком CynicalRomantic. Також він ...

Хіти тижня. Склався за лічені секунди: У Росії обвалився 9-поверховий гуртожиток (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 16:30

Багатоповерхівка впала поблизу майданчика, де в цей час гралися діти. Трагедія сталася в місті Норильськ. Багатоповерхівка впала поблизу майданчика, де в цей час гралися діти. На кадрах видно, що будівля буквально склалася за лічені секунди, а в повітр...