"Поздравляю, Шарик, ты - балбес!": На адмінмежі з окупованим Донбасом встановили білборд із натяком (фото)

На адміністративній межі з окупованою Донеччиною встановили оригінальний білборд. Зробили це на тлі майбутніх виборів до російської Держдуми. Білборд з'явився між населеними пунктами Волноваха та Курахове. На ньому зображені персонажі із радянського мультсеріалу "Троє з Простоквашино" – Шарік та Матроскін, передають Патріоти України.

Пес Шарік тримає у руках російський паспорт, який він, очевидно, щойно отримав. "Вітаю тебе, ти балбєс", – так на це реагує Матроскін. Послання від Матроскіна адресовано жителям окупованих територій, які отримали російські паспорти й зможуть взяти участь в голосуванні на виборах до Держдуми.

Видавати російські документи почали з дозволу Путіна ще у червні 2019 року. Тоді він погодив видачу паспортів українцям-жителям Донбасу за спрощеною процедурою.

Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

субота, 31 липень 2021, 18:25

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами...

Тягали за волосся, розбили ланцюгами авто: У Черкасах байкери жорстоко побили молоду пару, яку вони звинуватили у провокації (відео 16+)

субота, 31 липень 2021, 18:15

За словами потерпілої дівчини, байкерам нібито не сподобалося, як їх автомобіль проїхав перед колоною мотоциклістів. "Ми їхали вулицею Смілянською, там стояла колона байкерів, ми проїхали перед ними, за правилами. Їм це не сподобалося, і вони відразу п...