Пожежа в коледжі в Одесі: У лікарні помер рятувальник (фото, відео)

Під час евакуації учнів пожежник впав із великої висоти.

Сергій Шатохін. Фото: соцмережі.

Інформацію про смерть у лікарні рятувальника 43-річного Сергія Шатохіна підтвердили поліцейські і голова Одеської ОДА Максим Куций, передають Патріоти України.

Лікарі 3 доби боролися за життя прапорщика, але зусилля були марними. "Сергій Шатохін перебував у комі. Під час евакуації учнів коледжу пожежник впав з великої висоти та отримав важкі травми", - сказав Куций.

Сергій Шатохін підіймався по рятувальній драбині, коли із вікна 5-го поверху коледжу вистрибнула студентка 16-річна Ксенія Бабенко. Обоє впали та отримали важкі травми. Дівчина померла в лікарні через 15 хвилин після госпіталізації. Рятувальник став восьмою жертвою одеської трагедії. Троє діток залишилися без батька.

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...