Пожежа в одеському коледжі: Урядова комісія назвала причину трагедії

Вже звільнено керівника Головного управління ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака та його заступника Михайла Вовка.

Урядова комісія назвала основною версією пожежі у Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу займання побутового електрообладнання. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у telegram, передають Патріоти України.

"За основною версією, це сталося через займання побутового електричного обладнання на третьому поверсі коледжу. Звідти пожежа поширилася. Люди не могли евакуюватися, бо один із виходів був зачинений. Основними причинами є недбале ставлення керівництва та персоналу коледжу до протипожежної безпеки. Безпосередні причини та винуватців трагедії визначить суд", - написав Гончарук.

Прем'єр пообіцяв, посилити в Україні відповідальність за порушення пожежної безпеки, запровадити добровільне страхування цивільно-правової відповідальності та перевірити усі будівлі.

Також Гончарук повідомив, що вже звільнено керівника Головного управління ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака та його заступника Михайла Вовка. 20 грудня було призначено нового очільника Головного управління ДСНС – Шулюка Вадима. "Винні понесуть відповідальність. Зробимо все для недопущення таких жахливих випадків у майбутньому", - пообіцяв Гончарук.

З архіву ПУ. Як малорос до справжнього українця: Фігурант "Миротворця" на прощанні з Віктюком звернувся до режисера українською мовою

понеділок, 6 грудень 2021, 3:00

У Москві попрощалися з режисером Романом Віктюком, якого згодом, 23 листопада (2020 року.-ред.), поховали у його рідному Львові, повідомляють Патріоти України. Російський актор Сергій Маковецький, який є фігурантом сайту "Миротворець" за неодноразові п...