Пожежники попереджали: На півдні України після навчальних стрільб загорівся військовий полігон (фото)

Крім українських підрозділів, в навчаннях беруть участь військові країн-членів НАТО, зокрема, США і Великобританії.

На півдні України сталася пожежа на військовому полігоні, де якраз проходили штатні стрільби, повідомляють Патріоти України.

Загорілася суха трава на відкритих ділянках, а звідти полум'я швидко поширилося на сухостій в лісосмузі. Рятувальники попереджали про можливість такого сценарію, оскільки в південних областях стоїть суха спекотна погода і оголошений підвищений рівень пожежної небезпеки.

Як повідомив генеральний штаб Збройних Сил України, зараз пожежа вже локалізована. Для гасіння довелося задіяти спецтехніку і авіацію. Оперативне командування «Південь» підтвердило, що ані військовослужбовці, ані військове майно від вогню не постраждали.

Нагадаємо, на півдні України на військових полігонах в Миколаївській і Одеській областях проходять навчання «Об'єднані зусилля-2020». Крім українських підрозділів, в навчаннях беруть участь військові країн-членів НАТО, зокрема, США і Великобританії. Завдання навчань - ознайомлення зі стандартами Альянсу, закріплення злагодженості дій українських Збройних Сил і армії держав-партнерів.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...