"Познущався так, що я не знаю, чи він людина": Мати вбитої 6-річної дівчинки висловилася про суд над 13-річним підозрюваним

Мати 6-річної Мирослави Третяк Тетяна Третяк розповіла, що хоче, щоб суд суворо покарав 13-річного підлітка, якого підозрюють у вбивстві її доньки. Про це пише "Суспільне", передають Патріоти України.

За словами Тетяни Третяк, 13-річний підліток перед смертю познущався із її доньки. Проте подробиць жінка не хоче розголошувати до суду.

"Хочу, щоб його покарали так, як він мою дитину покарав — невідомо за що. Її не було за що карати. Він сильно над нею познущався. Якщо людина робила це свідомо, то я не знаю, чи людина це. Хочу, щоб його ув'язнили довічно, щоб він з тюрми не вийшов", - каже мати вбитої дівчинки.

Родина підозрюваного підлітка виїхала із Старого Салтова на Харківщині одразу після вбивства дівчинки. Мати Мирослави розповідає, що рідні хлопця бояться самосуду та приїжджають в селище лише з охороною.

"Мене ніхто не зрозуміє, мій біль. Кожен день нагадує мені про дитину та втрату: її фотографії, її речі, іграшки. Я щодня плачу. Навіть відпустку взяла, щоб, можливо, трохи оговтатися, хоча мені навіть так гірше", - каже Тетяна Третяк.

Бачити мозком: Боєць, який залишився без очей, намагається отримати для України технологію цифрового зору

середа, 1 лютий 2023, 18:44

Владислав Єщенко - військовий сапер повністю втратив очі під час бойового завдання. Таким людям можуть допомогти нові технології так званого "цифрового" або "штучного" зору - це коли для зображення використовують не очі, а лише мозок, передають Патріо...

Шокуючий випадок: Пара туристів залишила немовля в аеропорту, не бажаючи платити за квиток для нього

середа, 1 лютий 2023, 17:58

Співробітники ірландської авіакомпанії Ryanair були шоковані рішенням пари пасажирів залишити свою дитину на стійці реєстрації в ізраїльському аеропорту після суперечок з приводу необхідності купувати для дитини окремий квиток, передають Патріоти Украї...