Практично неможливо збити: ​Пентагон провів випробування гіперзвукової ударної ракети AGR-183A

Смертоносна зброя рухатиметься до цілі зі швидкістю, що переверщуватиме вп'ятеро швидкість звуку

Ракета AGR-183A після відділення від бойового літака

Військово-повітряні сили США приступили до тестування нової гіперзвукової ракети AGR-183A (ARRW) під крилом бомбардувальника B-52 Stratofortress. В ході випробувань прототип ракети не відділявся від бомбардувальника, проте інженери виміряли опір повітря і вібрації, яким піддається ракета, повідомляють Патріоти України з посиланням на Бі-бі-сі.

ARRW є одною з двох гіперзвукових ракет, що розробляються за контрактами ВВС. Очікується, що вона буде прийнята на озброєння 2022 року завдяки програмі швидкого прототипування, розробленої Lockheed Martin. Передбачається, що ракета літатиме на швидкостях, що перевищують 5 Маха (5440 км / ч).
В ході випробувань AGR-183A була оснащена двигуном або бойовим зарядом - вона залишалася на кріпленні під крилом. Інженери провели перевірку ракети на аеродинамічні характеристики, опір повітря і визначили, наскільки точно можна буде запустити її з огляду на вібрації крила під час польоту.

Хіти тижня. Люди в паніці, сотні заражень: У російському місті, де збагачують уран, сталася серйозна НП

неділя, 17 листопад 2019, 1:00

У закритому місті Новоуральськ Свердловської області - спалах пневмонії, передають Патріоти України. "У нас жах що твориться: лікарні переповнені, школи на карантині, - розповів співробітник місцевої адміністрації. - Люди хворіють сім'ями: спершу зараж...

Броньоване авто не врятувало: В Івано-Франківську облили фекаліями скандального бізнесмена (фото)

неділя, 17 листопад 2019, 0:22

Напередодні на території центрального продуктового ринку зібралися протестувальники через інформацію, що бізнесмен планує повернути контроль над підприємством. Екс-регіонала, скандально відомого підприємця Ігоря Халаменду облили нечистотами, коли він в...