Місто Шостка в Сумській області вже понад 10 діб частково перебуває без світла. Про складну ситуацію в місті розповів 15 жовтня в ефірі "Громадського радіо" міський голова Микола Нога, передають Патріоти України.
"Частина міста заживлена, частина – на генераторах працює. Частина – на переключенні відповідних можливостей, які є в енергетичній системі. Але понад 10 діб уже ми випробовуємо свою систему. Понад 10 днів люди страждають у таких складних умовах", – сказав він.
За словами мера, електроенергія буває практично в усіх, але в частини міста – за графіком, як і вода. Електроенергія, котру виробляють на генераторах, теж працює за цим самим графіком. "Підключення, у залежності від напруження в електричних мережах, може бути дві години – а шість годин не бути, або й вісім. Такі складні умови поки що", – розповів чиновник.
За його словами, у місті працює понад 550 генераторів. Тільки за минулу добу шосткинці купили 80 генераторів для особистого користування за спеціальною програмою підтримки.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...