Працюють, наче роботи: Кремлівські "методички" синхронізували російських пропагандистів - відео шокує, але не росіян

У РФ пропагандисти настільки чітко відпрацьовують кремлівські "методички", що вже буквально синхронізувалися. У соцмережах з’явилося відео з ефірами двох регіональних телеканалів, на яких було зачитано абсолютно ідентичні тексти щодо подій у Бєлгородській області, внаслідок накладення яких один на одного ведучі увійшли в резонанс, передають Патріоти України.

І хоча повна ліквідація російським диктатором Володимиром Путіним незалежної журналістики в країні ні для кого не новина, подібна відсутність навіть найменших відхилень від заданого Москвою курсу все одно вражає. Водночас інформативність повідомлень кремлівських пропагандистів щодо подій у Бєлгородській області, де вже кілька днів тривають активні бойові дії, залишається вельми сумнівною.

Сам же Путін на все це вирішив ніяк не реагувати, займаючись при цьому всілякими дурницями, на кшталт роздачі нагород своїм підлабузникам.

Нагадаємо, днями на територію Бєлгородської області знову увійшли проукраїнські підрозділи російських добровольців. Унаслідок боїв, що спалахнули, почалася евакуація жителів Шебекіно та інших навколишніх населених пунктів.

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...