Працювала моделлю: Спливли фото і дані про жінку, що розстріляла дітей під Львовом

Юліанна Лепех, яка вбила своїх двох дочок у Львівській області, а потім покінчила собою, була колишньою моделлю. Як говориться в сюжеті ТСН, в рідному селі про підозрювану кажуть, що вони ніколи нічим особливим не виділялася. Люди не вірять, що вона могла піти на такий злочин, передають Патріоти України.

"Не може бути, і вона хороша була жінка. Щось перемкнуло їй, видно, я не знаю. Вона завжди привітна була", - кажуть сусіди.

Жахлива трагедія сталася на базі відпочинку в 125 кілометрах від Львова. Постріли були зроблені з мисливської рушниці. У поліції кажуть, що даний комплекс відпочинку належить родині померлої і вона вирішила переїхати сюди, щоб допомагати з бізнесом.

Цікаво, що 36-річна жінка вела в соцмережах сторінку, де в основному робила репости повідомлень на тему психології. Також тут опублікована і фотографія її самої.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...