Працювала викладачем: З'явилися ім'я і фото жінки, яка викинулася з дитиною з вікна в Харкові

У мережі оприлюднили ім'я і опублікували фото жінки, яка рано вранці 1 червня в Харкові випала з вікна на 19-му поверсі. Про це повідомляє "Веха (Харьков) Дома" в Telegram, передають Патріоти України.

Повідомляється, що жінка була чинним викладачем кафедри цивільного права в НЮУ ім. Ярослава Мудрого. На сайті, ще не встигли прибрати її прізвище зі списку викладачів.

Поліція поки що не коментує, що сталося, але в соцмережах висунули версію, що це не нещасний випадок і жінка викинулася з вікна, а не випадково випала.

Хіти тижня. Вода для окупованого півострова: Природа сама розвінчала райдужні очікування "Гобліна"

субота, 11 липень 2020, 22:30

На території тимчасово окупованого Криму знову зменшилася кількість води. За даними Гідрометцентру Криму, загальний сумарний запас води на початок липня склав 83.31 млн куб. метрів, що на 1.85 млн куб. метрів менше, ніж місяць тому, передають Патріоти ...

Хіти тижня. Не заздріть відпочинку на морі: У Кирилівці туристів атакують морські блохи

субота, 11 липень 2020, 22:00

Відпочиваючі почали скаржитися не тільки на медуз, які жалять, а й інших морських мешканців. У курортному селищі Кирилівка Запорізької області туристи помітили нашестя морських бліх. Про це повідомляє ресурс verge.zp.ua, передають Патріоти України. . ...