Працювала викладачем: З'явилися ім'я і фото жінки, яка викинулася з дитиною з вікна в Харкові

У мережі оприлюднили ім'я і опублікували фото жінки, яка рано вранці 1 червня в Харкові випала з вікна на 19-му поверсі. Про це повідомляє "Веха (Харьков) Дома" в Telegram, передають Патріоти України.

Повідомляється, що жінка була чинним викладачем кафедри цивільного права в НЮУ ім. Ярослава Мудрого. На сайті, ще не встигли прибрати її прізвище зі списку викладачів.

Поліція поки що не коментує, що сталося, але в соцмережах висунули версію, що це не нещасний випадок і жінка викинулася з вікна, а не випадково випала.

Зеленський присвоїв звання Героя України померлому від коронавірусу гендиректору КБ "Південне"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 20:33

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України гендиректору КБ “Південне” Олександру Дегтяреву, який помер від коронавірусу, посмертно. Про це повідомляє УНН із посиланням на указ Президента № 518/2020. . “За визначний особисти...

Хіти тижня. А як у них? 10 деталей німецького побуту, які викликають у нас подив (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 20:30

Одна справа - приїхати в Німеччину на відпочинок і підмітити пару-трійку особливостей. І зовсім інша - пожити в країні і дізнатися, чим відрізняється вона від інших держав в побутових дрібницях, які недоступні простому туристу. Люди, що переїхали до Ні...