Працювала викладачем: З'явилися ім'я і фото жінки, яка викинулася з дитиною з вікна в Харкові

У мережі оприлюднили ім'я і опублікували фото жінки, яка рано вранці 1 червня в Харкові випала з вікна на 19-му поверсі. Про це повідомляє "Веха (Харьков) Дома" в Telegram, передають Патріоти України.

Повідомляється, що жінка була чинним викладачем кафедри цивільного права в НЮУ ім. Ярослава Мудрого. На сайті, ще не встигли прибрати її прізвище зі списку викладачів.

Поліція поки що не коментує, що сталося, але в соцмережах висунули версію, що це не нещасний випадок і жінка викинулася з вікна, а не випадково випала.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...