Незважаючи на нові правила карантину, в Запоріжжі місцева влада прийняла рішення не припиняти рух громадського транспорту з 6 квітня. Про це заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, зазначають Патріоти України.
За його словами, в понеділок весь громадський транспорт вийде на маршрути. Своє рішення мер Запоріжжя пояснив тим, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і городянам, які не можуть працювати дистанційно, необхідно добиратися на роботу.
"Так, дійсно, за інформацією міністерства охорони здоров'я, рекомендовано заборонити роботу транспорту, крім трамваїв і тролейбусів ... тому, порадившись з юристами, я прийняв наступне рішення - завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути", - написав він.
При цьому в транспорт допускатимуть лише пасажирів в засобах захисту - масці або респіраторі.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...