Працював більше п'яти років: У нелегальному дитсадку в Запоріжжі померла дитина

Загибла дівчинка Олеся пробула в так званому "садку" трохи більше години.

У Запоріжжі в нелегальному приватному дитячому садку, який працював у звичайній квартирі, загинула однорічна дівчинка, повідомляють Патріоти України.

Загибла дівчинка Олеся пробула в так званому «садку» трохи більше години. За попередніми даними, вона сильно плакала, через що її почало нудити і дитина захлинулася. За словами бабусі, так звана вихователька заявила, що дитина була хвора.
Місцеві жителі повідомили, що «садок» знаходиться в квартирі на 8 поверсі. За їх словами, за дітьми господиня квартири Ірина, яка взяла на себе відповідальність няньчити дітей на дому, зовсім не стежила. Малюки постійно кричали і упиралися, коли їх приводили в будинок.
За словами очевидців, садок функціонував близько 5 років. Мешканці будинку припускають, що ніяких ліцензій або дозволів на роботу жінка не мала. Ті, хто водив дітей в цей «садок», знайшли його по оголошенню в інтернеті. Там Ірина писала, що вона уважна до дітей і відповідальна.
Протягом усіх п'яти років ніхто з сусідів ні в міліцію, ні в службу у справах дітей не повідомляв про роботу підозрілого «садка», передає місцевий сайт Alex.ua. За фактом смерті дитини поліція порушила кримінальну справу і продовжує розслідування причин трагедії.

Хіти тижня. Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

четвер, 16 липень 2020, 0:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...