Загибла дівчинка Олеся пробула в так званому "садку" трохи більше години.

У Запоріжжі в нелегальному приватному дитячому садку, який працював у звичайній квартирі, загинула однорічна дівчинка, повідомляють Патріоти України.
Загибла дівчинка Олеся пробула в так званому «садку» трохи більше години. За попередніми даними, вона сильно плакала, через що її почало нудити і дитина захлинулася. За словами бабусі, так звана вихователька заявила, що дитина була хвора.
Місцеві жителі повідомили, що «садок» знаходиться в квартирі на 8 поверсі. За їх словами, за дітьми господиня квартири Ірина, яка взяла на себе відповідальність няньчити дітей на дому, зовсім не стежила. Малюки постійно кричали і упиралися, коли їх приводили в будинок.
За словами очевидців, садок функціонував близько 5 років. Мешканці будинку припускають, що ніяких ліцензій або дозволів на роботу жінка не мала. Ті, хто водив дітей в цей «садок», знайшли його по оголошенню в інтернеті. Там Ірина писала, що вона уважна до дітей і відповідальна.
Протягом усіх п'яти років ніхто з сусідів ні в міліцію, ні в службу у справах дітей не повідомляв про роботу підозрілого «садка», передає місцевий сайт Alex.ua. За фактом смерті дитини поліція порушила кримінальну справу і продовжує розслідування причин трагедії.
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...