Працював на блокпосту: На Донбасі зафіксовано перший випадок коронавірусу в рядах сил ООС

У поліцейського зі складу Об'єднаних сил підтверджено коронавірус. Про це повідомили на Facebook-сторінці штабу ООС, передають Патріоти України.

Відзначається, що поліцейський виконував завдання на одному з блокпостів в Донецькій області. Хворий зараз перебуває в інфекційному відділенні медичного закладу під наглядом лікарів, стан його здоров'я задовільний.

Всі, хто контактував з ним останнім часом ізольовані, а в службових приміщеннях проведено дезінфекцію. Також контактні особи пройшли медичний огляд і тестування на Covid-19.

"Командування Об'єднаних сил вживає всіх необхідних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції у військових колективах", - додали в Штабі.

Наступник Патона, або Хто замінить 101-річну легенду на посаді очільника НАН України

неділя, 12 липень 2020, 6:10

Борис Патон перебуває на посаді президента НАН України 58 років. Борису Патону – 101 рік, 58 з яких він є президентом Національної академії наук України (НАНУ). У березні цього року з'явилася інформація, що науковець залишає свою посаду. Утім, він не й...

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...