
У Києві затримали чоловіка, який агітував за "русский мір". Підозрюваний є працівником столичного оборонного заводу. Про це повідомили в прес-службі Київської міської прокуратури, передають Патріоти України.
Зловмиснику загрожує до трьох років позбавлення волі. "Згідно з матеріалами слідства, працівник оборонного заводу публічно заперечував озброєну агресію РФ проти України і закликав до підтримки рішень та дій держави-агресора. Також чоловік поширював серед колег пропагандистські гасла про "велич" російської армії та агітував за "русский мір", – розповіли в прокуратурі.
Зловмиснику повідомили про підозру в виправданні та визнанні збройної агресії РФ. Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на бік ворога перейшло близько 50 політиків, які були депутатами парламенту, місцевих рад або обіймали посади в органах місцевого самоврядування. Понад 50% зрадників входили до "Опозиційної платформи - За життя".
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...