Працював на західну розвідку: З'явилися нові деталі про роботу отруєного шпигуна Скрипаля

Колишній співробітник спецслужб розповів журналістам, що Скрипаль не міг допомогти в оперативній роботі, але міг розповісти про те як працює російська розвідка.

Фото: ЗМІ

Газета The Financial Times дізналася, що отруєний російський екс-розвідник Сергій Скрипаль міг працювати на західні спецслужби навіть після своєї видачі, повідомляють Патріоти України.

Ще один співрозмовник припустив, що після від'їзду з Росії шпигун міг видати інформацію про російських агентів, які працюють на Заході, що допомогло б у підготовці контррозвідників. Дану інформацію побічно підтвердила знайома дочки Скрипаля. Вона заявила, що колишній російський розвідник працював в Солсбері "викладачем". При цьому в Академії Міноборони Великої Британії недалеко від Солсбері повідомили, що серед їх лекторів не було Скрипаля.

Німецький підприємець Франц Зедельмайер зазначив, що після переїзду до Великої Британії колишній російський шпигун майже не підтримував контактів зі співвітчизниками, що живуть в країні. У Солсбері Скрипаль вступив в клуб залізничників, за офіційною легендою, він був відставним британським чиновником.

Вчені назвали найкращу вакцину від коронавірусу в світі

четвер, 6 травень 2021, 13:30

Вакцину американської компанії Moderna визнали найкращим у світі препаратом для щеплень від коронавірусу. Таке рішення ухвалили вчені-члени Всесвітнього конгресу вакцин 2021 (World Vaccine Congress Washington 2021), який відбувся онлайн у середу, 5 тра...

"Небезпечно для серця та тиску": В РФ лікарка порадила пацієнту не дивитися програми Володимира Соловйова

четвер, 6 травень 2021, 13:15

Лікарка однієї з поліклінік Пролетарського району міста Саранська в РФ рекомендувала пенсіонеру відмовитися від перегляду передач з Володимиром Соловйовим. Про це пише місцеве видання, передають Патріоти України. Літній чоловік звернувся до фахівця зі ...