Працював на західну розвідку: З'явилися нові деталі про роботу отруєного шпигуна Скрипаля

Колишній співробітник спецслужб розповів журналістам, що Скрипаль не міг допомогти в оперативній роботі, але міг розповісти про те як працює російська розвідка.

Фото: ЗМІ

Газета The Financial Times дізналася, що отруєний російський екс-розвідник Сергій Скрипаль міг працювати на західні спецслужби навіть після своєї видачі, повідомляють Патріоти України.

Ще один співрозмовник припустив, що після від'їзду з Росії шпигун міг видати інформацію про російських агентів, які працюють на Заході, що допомогло б у підготовці контррозвідників. Дану інформацію побічно підтвердила знайома дочки Скрипаля. Вона заявила, що колишній російський розвідник працював в Солсбері "викладачем". При цьому в Академії Міноборони Великої Британії недалеко від Солсбері повідомили, що серед їх лекторів не було Скрипаля.

Німецький підприємець Франц Зедельмайер зазначив, що після переїзду до Великої Британії колишній російський шпигун майже не підтримував контактів зі співвітчизниками, що живуть в країні. У Солсбері Скрипаль вступив в клуб залізничників, за офіційною легендою, він був відставним британським чиновником.

Хіти тижня. Кінець малоросійщини: "95 квартал" у всіх своїх шоу переходить на українську мову

субота, 24 липень 2021, 9:00

Чи всі актори та сценаристи "кварталу" успішно переживуть українізацію, покаже час. Студія «95 квартал» заявляє, що всі виступи «Вечірнього кварталу» з цієї п'ятниці здійснюватимуться українською мовою, повідомляють Патріоти України з посиланням на пре...

Кінець епохи бідності, або щось на кшалт того, для двох категорій пенсіонерів: Соцвиплати значно збільшать вже у серпні

субота, 24 липень 2021, 6:30

З початку липня в Україні збільшилося пенсійне забезпечення для двох категорій пенсіонерів: учасників бойових дій і громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ліга...