"Права человека как производная от диффузии": Мережу підірвала методичка для українських вчителів (фото)

У мережі почали активно обговорювати методички, які були видані українським вчителям на новий навчальний рік, повідомляють Патріоти України.

Як звернув увагу Володимир Завгородній в Facebook, в методичке з фізики школярам пропонується розповідати про права людини, а не про звичні терміни цієї науки.

Наприклад, на уроці, присвяченому дифузії, вчителям рекомендовано донести до учнів головні аспекти теми про гендерну дискримінацію в суспільстві.

На своїй сторінці користувач також опублікував інші "дивні" рекомендації українським вчителям і висловив своє здивування такою методичкою, яка ніяк не вписується в освітній процес по предмету "Фізика". У коментарях користувачі вже висловили своє невдоволення.

Хіти тижня. "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть": Як школяр займався вихованням представників вишів, які хотіли говорити російською, - блогер

неділя, 28 лютий 2021, 21:00

"Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро, сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одяг...