
Перед початком виїзного засідання комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, його глава, народний депутат з фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко відвідали в Одесі ресторан без захисних масок, передають Патріоти України.
На кадрах видно, що головний санлікар і нардеп в п'ятницю, 11 вересня, відвідали ресторан італійської кухні Сasa Romani trattoria і зайняли столик на літній терасі. Чиновники замовили по салату і чай і були при цьому без захисних масок. Не використовували маски також офіціанти закладу, але це анітрохи не збентежило високопоставлених осіб з медичної сфери.

Треба додати, що Одеська область входить в топ-10 регіонів за кількістю інфікованих коронавірусом. Спалах COVID-19 в Одесі почався після масових гулянь на День міста на початку вересня.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...