Правила не для всіх: МОЗ України потрапило у скандал через російські соцмережі

Міністерстві охорони здоров’я України продовжують працювати російські соціальні мережі, незважаючи на заборону РНБО. Про це у себе в Facebook написала керівник експертної групи eHealth Міністерства охорони здоров’я України Анастасія Халєєва, передають Патріоти України.

За її словами, доступ в інтернет МОЗ надає провайдер “Гігатранс”. Виявилося, що скориставшись Wi-Fi-мережею в будівлі Міністерства охорони здоров’я можна отримати доступ до заборонених російських соцмереж. При цьому дана можливість була ще в той час, коли обов’язки міністра охорони здоров’я виконувала Уляна Супрун.

Халєєва також зазначила, що держслужбовці повідомили про це держсекретареві МОЗ, як керівнику апарату, а також підготували листи в СБУ, апарат РНБО і Нацполіцію.

У коментарі Українській правді оператор відділу обслуговування клієнтів провайдера “Гігатранс” повідомив, що з боку провайдера доступ до російських соцмереж заблокований, проте зайти на заборонені сайти можна за допомогою включеного VPN. Як повідомлялося раніше, в Україні запрацював додаток заблокованої російської соціальної мережі “Вконтакте”.

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...