Представники ТЦК навідалися до одного з тренажерних залів Ужгорода (відео)

У тренажерний зал в Ужгороді завітали представники ТЦК та СП. Чоловікам та тренерам, які прийшли на тренування видали повістки. Відповідні світлини та відео з'явилися у соцмережах, передають Патріоти України.

На відео помітно, як чоловіки у військовій формі з автоматами перекрили вхід та активно спілкуються з чоловіками в залі, запитуючи у них документи.

Працівники ТЦК прийшли до одного з тренажерних залів Ужгорода

Нагадаємо, в Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію до 14 лютого 2024 року, і чоловіки віком від 18 до 60 років можуть отримати повістку. Однак в деяких випадках вони можуть не приходити до територіальних центрів комплектування (ТЦК), що передбачено постановою Кабміну №673.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...