Представився знайомим її мами: На Черкащині росіянин викрав 8-річну дівчинку

У Черкаській області раніше судимий уродженець Росії посеред вулиці викрав 8-річну дівчинку. Чоловік переконав дитину сісти в авто, вивіз її за село та демонстрував свої статеві органи. Після цього він погрожував її зґвалтувати, якщо вона про це розкаже поліції. Про це йдеться у вироку Уманського міськрайонного суду Черкаської області, передають Патріоти України.

На суді підозрюваний заявляв, що лише "підвозив дівчинку"

За даними суду, подія сталась наприкінці березня у с. Родниківка Уманського району Черкаської області. Там чоловік посеред вулиці переконав 8-річну дівчинку сісти до нього в автомобіль. Після цього він вивіз дитину за село та демонстрував свої статеві органи.

На суді підозрюваний заявив, що він їхав до цього села, щоб "відремонтувати пральну машинку". Оскільки на вулиці був дощ він нібито захотів лише підвести дитину. Потім він дав їй 70 грн, бо дівчинці потрібно було купити зошити і поїхав геть. Коли він висаджував дівчинку - то зустрівся із жителькою села, яка з ним сварилась, оскільки він віз чужу дитину. Свою провину чоловік категорично заперечив.

Дівчинка на суді розповіла моторошні подробиці

Потерпіла дитина розповіла, що вона поверталась з магазину. Посеред вулиці біля неї зупинився автомобіль. Чоловік заявив, що знає її маму та живе поруч. Він запропонував підвезти дівчинку додому, на що вона погодилась. Згодом чоловік відмовився зупинятись біля її будинку та вивіз за село. Дорогою він розпитував, скільки їй років, чи знає вона про секс і чи бачила голим чоловіка своєї мами. За відповіді він дав дитині 50 грн. Потім чоловік почав показувати свій статевий орган, дитина розплакалась і просила її відпустити. Далі підозрюваний дав їй ще 20 грн і наказав мовчати, бо він її зґвалтує. Коли дівчинка прийшла додому - про все розповіла матері і та звернулась до поліції.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...