"Прекрасна людина і фахівець": На Полтавщині скоїла самогубство медсестра лікарні, яка готувалася приймати хворих на коронавірус

Поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження.

Місто Гребінка на Полтавщині. Фото: Вікіпедія.

У місті Гребінка Полтавської області головна медична сестра центральної районної лікарні була знайдена повішеною у власній квартирі. Це підтвердили у медичному закладі та поліції Полтавської області, передають Патріоти України.

Також про трагедію повідомили і мешканці міста Гребінка, які у листі до редакції написали, що вона готувала лікарню до прийому хворих на короновірус пацієнтів і начебто саме через це скоїла самогубство. Своєю чергою, головний лікар лікарні, де працювали померла, Віктор Кривошея повідомив, що лікарня дійсно готувалася до прийому інфікованих COVID-19, однак до самогубства головної медсестри це не має жодного відношення. За його словами, вона багато років хворіла, а за декілька днів до смерті дізналася про свій діагноз, що і стало, скоріше за все, причиною таких дій.

"Прекрасна людина і фахівець. Вона давно хворіла і мала проблеми з судинами. Лікувалась у нашій лікарні, а потім їздила на комп’ютерну томографію до обласної лікарні. Потім у неї почалося загострення хвороби у весняний період і вона знову потрапила до нашої лікарні на денний стаціонар. У неділю, 29 березня, вона прокапалася і все було нормально, а у понеділок, 30 березня, її знайшли", - розповів головний лікар.

Також він додав, що свою відповідальність за підготовку лікарні до прийому хворих на COVID-19 ні на кого не перекладав і у відпустку не ходив. "У відпустку я не ходив. Був 10 днів у відпустці, коли ще все тільки починалося у Китаї, а у Європі не було випадків. У квітні місяці у моєї заступниці має бути планова відпустка. Так, ми дійсно, як і інші лікарні в Україні, готувалися до COVID-19, робили закупівлі. Головна медсестра не робила все сама, а їй допомагали медичні сестри", - заявив головний лікар Кривошея.
На уточнююче питання, чи вважає він причиною самогубства головної медичної сестри хворобу, він сказав: "Так, я вважаю хворобу причиною самогубства. Вона хворіла багато років. Вибачте, яка саме хворобу була, сказати я не можу".

У поліції міста Гребінка також підтвердили факт самогубства головної медичної сестри, але коментувати ситуацію відмовились. Натомість, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження. "Дійсно є факт скоєння самогубства. Поліція відкрила відповідне провадження, справа досліджується. Також вже поспілкувалися з рідними жінки. Фактів того, що це було доведення до самогубства немає", - сказав Сулаєв.

Джерело: ТСН.ua

Складає крила і заряджається як електромобіль: Що відомо про AIR ONE - найкращий персональний літак 2026 року

понеділок, 22 червень 2026, 22:44

Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...

Багато хто помиляється: Як насправді перекласти "гарячу путівку" українською

понеділок, 22 червень 2026, 21:28

Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...