"Прекрасна людина і фахівець": На Полтавщині скоїла самогубство медсестра лікарні, яка готувалася приймати хворих на коронавірус

Поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження.

Місто Гребінка на Полтавщині. Фото: Вікіпедія.

У місті Гребінка Полтавської області головна медична сестра центральної районної лікарні була знайдена повішеною у власній квартирі. Це підтвердили у медичному закладі та поліції Полтавської області, передають Патріоти України.

Також про трагедію повідомили і мешканці міста Гребінка, які у листі до редакції написали, що вона готувала лікарню до прийому хворих на короновірус пацієнтів і начебто саме через це скоїла самогубство. Своєю чергою, головний лікар лікарні, де працювали померла, Віктор Кривошея повідомив, що лікарня дійсно готувалася до прийому інфікованих COVID-19, однак до самогубства головної медсестри це не має жодного відношення. За його словами, вона багато років хворіла, а за декілька днів до смерті дізналася про свій діагноз, що і стало, скоріше за все, причиною таких дій.

"Прекрасна людина і фахівець. Вона давно хворіла і мала проблеми з судинами. Лікувалась у нашій лікарні, а потім їздила на комп’ютерну томографію до обласної лікарні. Потім у неї почалося загострення хвороби у весняний період і вона знову потрапила до нашої лікарні на денний стаціонар. У неділю, 29 березня, вона прокапалася і все було нормально, а у понеділок, 30 березня, її знайшли", - розповів головний лікар.

Також він додав, що свою відповідальність за підготовку лікарні до прийому хворих на COVID-19 ні на кого не перекладав і у відпустку не ходив. "У відпустку я не ходив. Був 10 днів у відпустці, коли ще все тільки починалося у Китаї, а у Європі не було випадків. У квітні місяці у моєї заступниці має бути планова відпустка. Так, ми дійсно, як і інші лікарні в Україні, готувалися до COVID-19, робили закупівлі. Головна медсестра не робила все сама, а їй допомагали медичні сестри", - заявив головний лікар Кривошея.
На уточнююче питання, чи вважає він причиною самогубства головної медичної сестри хворобу, він сказав: "Так, я вважаю хворобу причиною самогубства. Вона хворіла багато років. Вибачте, яка саме хворобу була, сказати я не можу".

У поліції міста Гребінка також підтвердили факт самогубства головної медичної сестри, але коментувати ситуацію відмовились. Натомість, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження. "Дійсно є факт скоєння самогубства. Поліція відкрила відповідне провадження, справа досліджується. Також вже поспілкувалися з рідними жінки. Фактів того, що це було доведення до самогубства немає", - сказав Сулаєв.

Джерело: ТСН.ua

Жертва штучної краси: Російська письменниця ледь не померла через розрив грудного імпланта

вівторок, 26 травень 2020, 13:45

Лікарям довелося збирати силікон, який розтікся по тканинах. Популярна російська письменниця Юлія Шилова ледь не померла через розрив грудного імпланта. Як пише російський Cosmo, у 51-річної письменниці могло початися зараження крові, передають Патріот...

Зґвалтування у Кагарлику: ніякої другої Врадіївки не буде - блогер Буткевич

вівторок, 26 травень 2020, 13:15

Чим більше забитий регіон - тим більше там будь-яку жесть сприймають як норму. "Ніякої Врадіївки в Кагарлику не буде й не може бути. Якщо що, це багато років була вотчина Онищенка. Того самого, коневода. А зараз там депутатствує Анна Скороход. Та сама,...