
У місті Гребінка Полтавської області головна медична сестра центральної районної лікарні була знайдена повішеною у власній квартирі. Це підтвердили у медичному закладі та поліції Полтавської області, передають Патріоти України.
"Прекрасна людина і фахівець. Вона давно хворіла і мала проблеми з судинами. Лікувалась у нашій лікарні, а потім їздила на комп’ютерну томографію до обласної лікарні. Потім у неї почалося загострення хвороби у весняний період і вона знову потрапила до нашої лікарні на денний стаціонар. У неділю, 29 березня, вона прокапалася і все було нормально, а у понеділок, 30 березня, її знайшли", - розповів головний лікар.
У поліції міста Гребінка також підтвердили факт самогубства головної медичної сестри, але коментувати ситуацію відмовились. Натомість, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження. "Дійсно є факт скоєння самогубства. Поліція відкрила відповідне провадження, справа досліджується. Також вже поспілкувалися з рідними жінки. Фактів того, що це було доведення до самогубства немає", - сказав Сулаєв.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...