
Печерський районний суд Києва оштрафував на 119 грн чоловіка за дрібне хуліганство під час перевірки документів представниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 24 вересня на вулиці Залізничне шосе, 61 у Києві. Як зазначено в адмінпротоколі, при перевірці військово-облікових документів чоловік висловлювався нецензурною лексикою у бік працівників поліції і працівників ТЦК, внаслідок чого порушив громадський порядок.
До суду на розгляд своєї справи порушник не з’явився. Однак це не завадило Феміді визнати винним чоловіка, опираючись на відомості адміністративного протоколу і рапорту столичного поліцейського.
«Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд кваліфікує дії особи за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення як дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка у громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян», – сказано у постанові суду.
Окрім штрафу, чоловік заплатить 605,6 грн судового збору.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...