
У Києві молодший інспектор Святошинського РВ УПО під час патрулювання вкрав у чоловіка сумку з майже 240 тис. грн і золотом. Про це повідомляє ДБР, передають Патріоти України.
Слідчі ДБР встановили, що під час добового чергування з охорони громадського правопорядку поліцейські побачили чоловіка, який впав з електросамокату. У той момент, коли колеги підозрюваного надавали потерпілому першу медичну допомогу, правоохоронець його пограбував.
Поліцейський забрав його сумку, в якій знаходилося: 130 тис.грн, 2600 доларів, 1135 євро, золоті вироби, банківські картки та документи. За курсом НБУ на момент затримання, сума паперових грошей досягала 239 тис.958 грн, зазначили в Бюро.


Після того, як потерпілий відмовився від допомоги лікарів, а екіпаж поліцейських залишив місце злочину на службовому автомобілі, підозрюваний намагався позбутися доказів. Він викинув чорну сумку, але оперативні співробітники ДВБ Нацполіції знайшли всю необхідну доказову базу.
Поліцейський підозрюється у грабежі, тобто відкритому викраденні чужого майна, що завдало значної шкоди потерпілому – ч. 3 ст. 186 КК. Санкція статі передбачає позбавлення волі до 8 років. Досудове розслідування триває.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...