Прямо сюжет для комедії: Фітнес-центр у Польщі придумав хитрий спосіб уникнути закриття через COVID-19

Фітнес-центр у Польщі оголосив себе "церквою здорового тіла", щоб уникнути закриття через карантин, який зумовлений пандемією COVID-19, передають Патріоти України.

Власники спортзалу, побоюючись, що найближчий локдаун їх збанкротить, оголосили свій фітнес-центр у Кракові церквою. "Оскільки заняття фітнесом заборонено, відсьогодні ми проводимо релігійні збори для членів Церкви здорового тіла", – йдеться в повідомленні клубу у Facebook.

Тренерів, відповідно, перекваліфікували в "раду старійшин".

Матч ЧУ довелося зупинити: У Кривому Розі вболівальники з палицею напали на арбітра прямо на полі (відео)

субота, 15 травень 2021, 20:57

У Кривому Розі матч 22-го туру Другої ліги чемпіоната України з футболу між "Кривбасом" і "Металургом" був перерваний через заворушення, яки були влаштовані вболівальниками команди гостей, повідомляють Патріоти України. На 14-й хвилині за рахунку 2:0 к...

У Києві в багатоповерхівці пролунав вибух (фото, відео)

субота, 15 травень 2021, 20:10

У житловому будинку в Києві на вулиці Вернадського пролунав вибух. На виклик виїхали рятувальники. За попередньою інформацією, там стався хлопок газу, передають Патріоти України. Інцидент трапився вдень 15 травня. У ДСНС Києва розповіли, що виклик наді...