
Українські десантники продовжують хоробро бити ворога та знищувати його військову техніку, перетворюючи її на гори брухту. Під час запеклих боїв у зоні бойових дій бійці 95 окремої десантно-штурмової бригади за два дні знищили п’ять танків російських фашистів, передають Патріоти України.
Про це повідомило Командування десантно-штурмових військ ЗСУ. В органі військового управління ЗСУ зазначили, що один зі знищених ворожих танків – командирський. Житомирські десантники також показали результати своєї роботи на відео
"Бойова трійка зупиняє танки. Один – двома гранатометами, другий – в нього три вистріли з РПГ. Там танчик, стоїть, там танчик стоїть, тут танчик і там ще танчик. І он ще один – командирський танчик, що ми його вчора теж розбили", – розповідає автор відео, демонструючи результати роботи десантників.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...