
Бездоріжжя розділило село Бродівське у Рівненській області на дві частини, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Жителі чотирьох десятків будинків скаржаться на те, через повну відсутність дороги в разі біди до них не доїде ні швидка, ні пожежна.
У бездоріжжі місцеві жителі звинувачують агрокомпанію, стверджуючи, що важка техніка пошкодила меліоративний канал, і вода залила щебеневу дорогу, перетворивши її на суцільне болото.
Через бездоріжжя мешканці 40 будинків виявилися фактично відрізані від свого села. Однак представники агрофірми стверджують, що в бездоріжжі винні бобри, які перерили рів і через це вода розмила дорогу.
Щоб залагодити конфлікт аграрії обіцяють місцевому населенню відремонтувати дорогу, однак ремонт відбудеться не раніше ніж через 2 тижні, після збирання врожаю.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...