
Бездоріжжя розділило село Бродівське у Рівненській області на дві частини, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Жителі чотирьох десятків будинків скаржаться на те, через повну відсутність дороги в разі біди до них не доїде ні швидка, ні пожежна.
У бездоріжжі місцеві жителі звинувачують агрокомпанію, стверджуючи, що важка техніка пошкодила меліоративний канал, і вода залила щебеневу дорогу, перетворивши її на суцільне болото.
Через бездоріжжя мешканці 40 будинків виявилися фактично відрізані від свого села. Однак представники агрофірми стверджують, що в бездоріжжі винні бобри, які перерили рів і через це вода розмила дорогу.
Щоб залагодити конфлікт аграрії обіцяють місцевому населенню відремонтувати дорогу, однак ремонт відбудеться не раніше ніж через 2 тижні, після збирання врожаю.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...