
Бездоріжжя розділило село Бродівське у Рівненській області на дві частини, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Жителі чотирьох десятків будинків скаржаться на те, через повну відсутність дороги в разі біди до них не доїде ні швидка, ні пожежна.
У бездоріжжі місцеві жителі звинувачують агрокомпанію, стверджуючи, що важка техніка пошкодила меліоративний канал, і вода залила щебеневу дорогу, перетворивши її на суцільне болото.
Через бездоріжжя мешканці 40 будинків виявилися фактично відрізані від свого села. Однак представники агрофірми стверджують, що в бездоріжжі винні бобри, які перерили рів і через це вода розмила дорогу.
Щоб залагодити конфлікт аграрії обіцяють місцевому населенню відремонтувати дорогу, однак ремонт відбудеться не раніше ніж через 2 тижні, після збирання врожаю.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...