
Бездоріжжя розділило село Бродівське у Рівненській області на дві частини, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Жителі чотирьох десятків будинків скаржаться на те, через повну відсутність дороги в разі біди до них не доїде ні швидка, ні пожежна.
У бездоріжжі місцеві жителі звинувачують агрокомпанію, стверджуючи, що важка техніка пошкодила меліоративний канал, і вода залила щебеневу дорогу, перетворивши її на суцільне болото.
Через бездоріжжя мешканці 40 будинків виявилися фактично відрізані від свого села. Однак представники агрофірми стверджують, що в бездоріжжі винні бобри, які перерили рів і через це вода розмила дорогу.
Щоб залагодити конфлікт аграрії обіцяють місцевому населенню відремонтувати дорогу, однак ремонт відбудеться не раніше ніж через 2 тижні, після збирання врожаю.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...