Про кавуни можна забути? Аграрій розповів про страшні наслідки підриву ГЕС

Через підрив окупантами Каховської ГЕС більше постраждає окупований лівий берег Херсонської області, де розташоване основне виробництво аграрної продукції. Про це в інтерв'ю NV заявив виконавчий директор Української зернової асоціації Сергій Іващенко, зазначивши при цьому, йде підтоплення ферм з вирощування овочів, фруктових садів, ягідних полів, зернових та олійних культур.

"У нас немає статистики посіву на окупованих територіях. Однак у 2021 році, який був рекордним, Херсонська область зібрала трохи більше 4,5 млн т зернових та олійних культур. Зокрема трохи більше 2 млн т пшениці, 1 млн т ячменю, близько 0,5 млн т соняшнику і стільки ж кукурудзи", - зазначив експерт.

"Коли вода осяде, будуть спостерігатися проблеми з поливом, адже рівень води значно впаде. Херсонська область - одна з тих, де добре розвинені іригаційні системи, тому аграрії, очевидно, будуть недоотримувати воду. Її буде недостатньо в Дніпрі, і це велика проблема", - вважає експерт.

Він також зазначив, що кавунів цього року скоріш за все не буде. "Кавуни зазвичай вирощують на лівому березі Дніпра. Тому проблема з їх поставками буде. І навіть посилиться... будемо сподіватися, що хвиля зупиниться на Херсонській області і далі не піде. Тому, будемо сподіватися, підтоплення не вийде за межі області. Однак буде однозначно проблема для поливу полів і в сусідніх областях. Все залежатиме і від локалізації проблеми, від роботи ДСНС, служб, які рятуватимуть Херсонську область", - заявив Іващенко.

Чи оплатять працівникові лікарняний, якщо на підприємстві введено неповний робочий тиждень: У ПФУ дали відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:30

Оплата листків непрацездатності (лікарняних), які мають право видавати як лікарі у закладах, так і медики-ФОПи, оплачується навіть тоді, якщо на підприємстві запроваджено неповний робочий тиждень, передають Патріоти України. «Робота на умовах неповног...

"Російський солдат отримує плювки в обличчя": Соловйов влаштував істерику через "зраду" вірмен (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:56

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов влаштував на публіку істерику, через "зраду" вірмен. Він заявив, що "російський солдат" їх нібито захищає, а натомість отримує "плювки в обличчя". Про це він сказав під час свого шоу. Відповідне відео з’явил...