
Одним з головних наслідків коронавірусу після одужання людини є втома. Більше половини людей, що видужали, повідомляли про цю ознаку. Про це повідомляється у дослідженні журналу MedRxiv, передають Патріоти України.
В ірландській лікарні вивчили історії 128 людей, які видужали від COVID-19. У всіх у них були різні ступені тяжкості перебігу хвороби. У результаті з'ясувалося, що 52 % учасників відчували втому протягом десяти тижнів після одужання.
Підсумок не залежав від самопочуття під час хвороби. Вчені відзначили, що не мало ніякого значення, чи була людина в лікарні, чи ні. Найбільше відчували втому жінки, їх 67% з усіх тих, хто спостерігався.
Люди, які раніше страждали від депресії, також дуже швидко втомлювалися після одужання. За словами авторів дослідження, для оцінки впливу COVID-19 пацієнтів у довгостроковій перспективі необхідно провести додаткову роботу.
До речі, дуже сильну втому після хвороби викликає також пневмонія і залозиста гарячка. Занепад сил і слабкість не проходять навіть після тривалого відпочинку.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...