Про неї були згадки у Біблії: Археологи знайшли руїни давно загубленої "церкви апостолів" (фото)

Археологи в Ізраїлі, які проводили розкопки в біблійній Віфсаїді, знайшли легендарну, давно загублену церкву Апостолів, побудовану на фундаменті будинку апостолів Петра і Андрія. Про це повідомляє DAILY MAIL, передають Патріоти України.

Археологи виявили підлогу в мозаїці з давньогрецькими написами, їй вже 1500 років. Збережений фрагмент напису перекладається, як "В роки... .., нашого пана, його святості, нашого єпископа". Подібне відкриття доводить існування церкви з Біблії, а через те, що ця церква була побудована на фундаменті будинку Петра і Андрія, то знайшли також місце, де вони жили.

Церкву виявили поруч із залишками поселення римської епохи, саме там, де і описував місце розташування Віфсаїди римський історик першого століття нашої ери Флавій Йосип. Місцезнаходження також відповідає опису святого Віллібальда.

У 749 році церква Апостолів була зруйнована землетрусом. Апостол Ісуса - Петро був першим після нього лідером ранньої християнської церкви. Його молодший брат - Андрій, зустрів Ісуса одночасно з Петром. Ісус сказав їм, що вони стануть "ловцями людей". Після чого Андрія розіп'яли на хресті Х-подібної форми в Патрах, в Греції, де він проповідував християнство.


"Займайтеся коханням, не війною": У мережі поширили "рекламу" військкоматів РФ із Сашею Грей, порнозірка відреагувала

четвер, 1 грудень 2022, 23:42

У мережі поширили фото, де нібито в одному з російських військкоматів з'явилася реклама з колишньою американською порноактрисою Сашею Грей. Однак виявилося, що це було фейком. Колишня порноактриса Саша Грей вже встигла відреагувати на фото в мережі, за...

"Ми проїхали 4000 км за три дні": Екс-коханий принцеси Діани допомагає українцям

четвер, 1 грудень 2022, 22:53

Колишній коханий представниці королівської родини Великої Британії, покійної принцеси Діани, 64-річний майор Джеймс Х'юїтт відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. ...