Про неї були згадки у Біблії: Археологи знайшли руїни давно загубленої "церкви апостолів" (фото)

Археологи в Ізраїлі, які проводили розкопки в біблійній Віфсаїді, знайшли легендарну, давно загублену церкву Апостолів, побудовану на фундаменті будинку апостолів Петра і Андрія. Про це повідомляє DAILY MAIL, передають Патріоти України.

Археологи виявили підлогу в мозаїці з давньогрецькими написами, їй вже 1500 років. Збережений фрагмент напису перекладається, як "В роки... .., нашого пана, його святості, нашого єпископа". Подібне відкриття доводить існування церкви з Біблії, а через те, що ця церква була побудована на фундаменті будинку Петра і Андрія, то знайшли також місце, де вони жили.

Церкву виявили поруч із залишками поселення римської епохи, саме там, де і описував місце розташування Віфсаїди римський історик першого століття нашої ери Флавій Йосип. Місцезнаходження також відповідає опису святого Віллібальда.

У 749 році церква Апостолів була зруйнована землетрусом. Апостол Ісуса - Петро був першим після нього лідером ранньої християнської церкви. Його молодший брат - Андрій, зустрів Ісуса одночасно з Петром. Ісус сказав їм, що вони стануть "ловцями людей". Після чого Андрія розіп'яли на хресті Х-подібної форми в Патрах, в Греції, де він проповідував християнство.


Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

У Києві з’явилася клумба з російським кораблем (фото)

п’ятниця, 20 травень 2022, 23:26

У кожному районі Києва з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни, першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це п...