Про що випивали із Зеленським у Грузії: Актори зі "Сватів" розповіли про закінчення зйомок

Актори та знімальна група серіалу «Свати» їдуть з Грузії, де провели кілька тижнів зйомок. Актори розповіли, що зйомки серіалу закінчені, і вони більше не зустрінуться на одному знімальному майданчику, повідомляють Патріоти України.

Виконавець однієї з головних ролей Федір Добронравов підкреслив, що все колись закінчується. Наразі він ще не повернувся в Росію з Грузії, і буде вдома 22 липня. «Правда, потім знову полечу. Що стосується виходу на екрани нового сезону, то я не люблю про це говорити. Нехай за мене говорить мій герой», - зазначив артист. Його партнерка по серіалу Анна Кошмал розповіла, що зйомки в сьомому сезоні серіалу стали для неї найприємнішими моментами в житті, але все коли-небудь підходить до логічного кінця.
Також творці серіалу опублікували відеоролик, зроблений під час закінчення зйомок. У відео видно, як актори дійсно засмучені тим, що більше не зможуть зустрітися на знімальному майданчику. Виконавиця однієї з головних ролей Тетяна Кравченко навіть розплакалася, оскільки усвідомила, що робота над серіалом завершилася. Про те, що йдуть зйомки останніх епізодів, раніше повідомив режисер серіалу Андрій Яковлєв.

Замість медуз: У прибережних зонах Азовського моря побачили інших живих істот (відео)

субота, 31 липень 2021, 16:58

Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз. Відпочивальники на курортах Азовського моря все частіше стали помічати дельфінів, які плавають у прибережних зонах. А ось нашестя медуз закінчилос...

На мить вночі стало ясно, як вдень: У Туреччині, де вирують лісові пожежі, впав метеорит (відео)

субота, 31 липень 2021, 15:14

У турецькому курортному місті Ізмір зафіксували падіння метеорита. Про це повідомляє видання Sabah, передають Патріоти України. За даними видання, метеорит впав у суботу, 31 липня, о 1:54 за місцевим часом. При цьому газета зазначила, що влада ніяк не ...