Про вину та смертний вирок: Михайло Єфремов виступив з останнім словом перед вердиктом

У своїй промові Єфремов одночасно поставив під сумнів ряд доказів звинувачення і заявив, що відчуває відразу до представників потерпілих.

3 вересня в Пресненському суді Москви відбулося останнє судове слухання у справі про смертельну ДТП з Михайлом Єфремовим. Суддя дав акторові останнє слово, перед тим як буде винесено вирок. Михайло Єфремов заявив в своєму останньому слові, що кається і вважає себе винним. Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

У своїй промові Єфремов одночасно поставив під сумнів ряд доказів звинувачення і заявив, що відчуває відразу до представників потерпілих, які перетворили судове засідання на шоу. "Я співчуваю загиблому, його рідним, але відчуваю огиду до тих адвокатів потерпілих, які зробили з суду шоу, цирк, як тут всі вже говорять", - заявив артист. Вирок Михайлу Єфремову буде оголошено 8 вересня. Також актор підкреслив, що якщо його відправлять у колонію на 11 років, то для нього це стане смертним вироком.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...