Пробігла 5 км: Юна українка, яка втратила ноги через обстріл РФ, взяла участь у Бостонському марафоні

12-річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги внаслідок ракетного удару Росії по вокзалу у Краматорську, пробігла в Бостонському марафоні 5 кілометрів. Про це Tvoemisto.tv повідомила тренерка Яни Орися Данилюк, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що дівчинка планувала пробігти 2 кілометри, а вдалося пробігти п’ять.

На марафоні вона бігла задля того, щоби зібрати кошти на сучасний протез для ветерана Олександра Рясного, який втратив ногу на війні.

Йому 30 років, він із Запорізької області. Ще у 18 років пішов на військову службу за контрактом, а згодом поповнив лави Національної гвардії. Важкого поранення зазнав торік у вересні: уламок снаряду пошматував стегно захисника. Наразі він вже на етапі активної реабілітації і протезування.

Протягом трьох місяців у Львові дівчинку до забігу готували фізичні терапевти та тренери бігового клубу Probig.

У Чехії схвалили важливі зміни для українських біженців: Що треба знати

четвер, 13 червень 2024, 16:56

Уряд Чехії схвалив запропонований МВС законопроєкт стосовно українських біженців - Lex Ukrajina 7. У ньому, зокрема, йдеться про спеціальний дозвіл на довготривале перебування (dlouhodobý pobyt, ВНЖ) для українських біженців, на який вони зможуть перей...

Без водійських прав і не тільки: Що не зможуть робити чоловіки без військового квитка

четвер, 13 червень 2024, 16:30

Держава вимагає від військовозобов'язаних чоловіків оновлення даних не тільки для того, щоб військкомати мали свіжу інформацію про них, передають Патріоти України. Справа в тому, що в подальшому чоловіки не зможуть отримати більшість держпослуг без вій...