Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу відповіли поверхнево, пославшись на закон Про запобігання фінансування тероризму. Подробицями інциденту чоловік поділився на сайті "Мінфін", передають Патріоти України.

Так, клієнт "Привату" розповів, що у нього ніколи не було прострочених платежів або інших проблем з кредитами. За весь час, який чоловік користувався послугами банку, йому жодного разу не пред'являли будь-яких претензій. Однак в один момент його рахунки заблокували.

"І тут в один момент, без попередження і без пояснень мені блокують всі рахунки! І відмовляють в обслуговуванні! Я виявив це, коли намагався скористатися карткою банку і це добре, що я був не в поїздці в цей момент. У мене, чесно кажучи, повне нерозуміння, як так можна поводитися зі своїми клієнтами", - поскаржився чоловік.

На його скаргу відповіли представники банку. Незабаром після того, як чоловік опублікував свою розповідь про раптове блокування рахунків, в коментарях з'явилася реакція "Привату". "У своїй діяльності, банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно з законом "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення", банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене", - вказали представники банку.

Однак чи дійсно чоловік підозрюється в "відмиванні" грошей або фінансуванні тероризму - в "Приваті" не пояснили. Сам клієнт банку обурений інцидентом і стверджує, що розчарувався в сервісі організації.

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...

З архіву ПУ. Скрепне виховання: Російський лижник відзначився хамською поведінкою на етапі Кубка світу (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 2:00

Наслідки для збірної Росії не забарилися. Команда була дискваліфікована за хамську поведінку свого лижника. Скандалом завершилася чоловіча естафета з лижних гонок, що проходила в рамках етапу Кубка світу у фінському Лахті у січні 2021 року, передають П...