
У Києві на вулиці Братиславській водій Peugeot на повному ходу врізався в стовп. Як зазначає "Київ Оперативний", ДТП сталася недалеко від столичної лікарні швидкої допомоги, повідомляють Патріоти України.
"На вулиці Братиславській, недалеко з БСП, сталася ДТП за участю автомобіля Peugeot (CA9736CA). П'яний водій в'їхав на повному ходу в стовп", – сказано в повідомленні.
Попередньо встановлено, що в момент зіткнення водій не був пристебнутий ременем безпеки, тому головою майже пробив лобове скло авто. У салоні також знаходився п'яний пасажир. Але "швидка допомога" госпіталізувала лише водія.
Відзначається, що місце ДТП огородила людина у формі, схожій на форму поліції. Але він був на мікроавтобусі з мигалками на даху. При цьому справжні поліцейські перебували поруч.



Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...