
У Києві на вулиці Братиславській водій Peugeot на повному ходу врізався в стовп. Як зазначає "Київ Оперативний", ДТП сталася недалеко від столичної лікарні швидкої допомоги, повідомляють Патріоти України.
"На вулиці Братиславській, недалеко з БСП, сталася ДТП за участю автомобіля Peugeot (CA9736CA). П'яний водій в'їхав на повному ходу в стовп", – сказано в повідомленні.
Попередньо встановлено, що в момент зіткнення водій не був пристебнутий ременем безпеки, тому головою майже пробив лобове скло авто. У салоні також знаходився п'яний пасажир. Але "швидка допомога" госпіталізувала лише водія.
Відзначається, що місце ДТП огородила людина у формі, схожій на форму поліції. Але він був на мікроавтобусі з мигалками на даху. При цьому справжні поліцейські перебували поруч.



У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...