
У Києві на вулиці Братиславській водій Peugeot на повному ходу врізався в стовп. Як зазначає "Київ Оперативний", ДТП сталася недалеко від столичної лікарні швидкої допомоги, повідомляють Патріоти України.
"На вулиці Братиславській, недалеко з БСП, сталася ДТП за участю автомобіля Peugeot (CA9736CA). П'яний водій в'їхав на повному ходу в стовп", – сказано в повідомленні.
Попередньо встановлено, що в момент зіткнення водій не був пристебнутий ременем безпеки, тому головою майже пробив лобове скло авто. У салоні також знаходився п'яний пасажир. Але "швидка допомога" госпіталізувала лише водія.
Відзначається, що місце ДТП огородила людина у формі, схожій на форму поліції. Але він був на мікроавтобусі з мигалками на даху. При цьому справжні поліцейські перебували поруч.



Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...