
У Києві на вулиці Братиславській водій Peugeot на повному ходу врізався в стовп. Як зазначає "Київ Оперативний", ДТП сталася недалеко від столичної лікарні швидкої допомоги, повідомляють Патріоти України.
"На вулиці Братиславській, недалеко з БСП, сталася ДТП за участю автомобіля Peugeot (CA9736CA). П'яний водій в'їхав на повному ходу в стовп", – сказано в повідомленні.
Попередньо встановлено, що в момент зіткнення водій не був пристебнутий ременем безпеки, тому головою майже пробив лобове скло авто. У салоні також знаходився п'яний пасажир. Але "швидка допомога" госпіталізувала лише водія.
Відзначається, що місце ДТП огородила людина у формі, схожій на форму поліції. Але він був на мікроавтобусі з мигалками на даху. При цьому справжні поліцейські перебували поруч.



Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...