
У Києві на вулиці Братиславській водій Peugeot на повному ходу врізався в стовп. Як зазначає "Київ Оперативний", ДТП сталася недалеко від столичної лікарні швидкої допомоги, повідомляють Патріоти України.
"На вулиці Братиславській, недалеко з БСП, сталася ДТП за участю автомобіля Peugeot (CA9736CA). П'яний водій в'їхав на повному ходу в стовп", – сказано в повідомленні.
Попередньо встановлено, що в момент зіткнення водій не був пристебнутий ременем безпеки, тому головою майже пробив лобове скло авто. У салоні також знаходився п'яний пасажир. Але "швидка допомога" госпіталізувала лише водія.
Відзначається, що місце ДТП огородила людина у формі, схожій на форму поліції. Але він був на мікроавтобусі з мигалками на даху. При цьому справжні поліцейські перебували поруч.



Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...