"Продаються гідність і свобода Європи. Недорого": Активісти закидали "кривавими рублями" посольства країн, які голосували за повернення РФ до ПАРЄ (фото)

Учасники акції несли плакати і скандували: «Ні реваншу!», «Ні Росії в ПАРЄ!».

У вівторок, 25 червня, у Києві пройшла серія пікетів біля посольств країн, які голосували за повернення Росії в ПАРЄ. На акції вийшли десятки молодих людей, передають Патріоти України.

Першою точкою маршруту активістів стало диппредставництво Австрії. Потім протестувальники пройшли до посольств Німеччини, Вірменії, Норвегії, Італії, Словаччини, Франції, Фінляндії, Нідерландів та Офісу Ради Європи.

Учасники акції несли плакати і скандували: «Ні реваншу!», «Ні Росії в ПАРЄ!». Крім того, активісти закидали території посольств російськими рублями з червоними плямами.Щось задумали? ​На росТБ раптово показали полонених українців (фото)

понеділок, 16 грудень 2019, 14:28

На російському телеканалі вийшов сюжет, в якому були показані троє полонених українців, які перебувають в донецькій колонії, передають Патріоти України. Зокрема, був показаний чоловік, якого представили як українського військового розвідника. Відзначає...

Хіти тижня. Стартова ціна - 100 тисяч євро: 19-річна українка виставила на аукціон ... свою цноту (фото, відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 13:00

Дівчину звати Катя і вона зявляє, що зробити такий крок - це її рішення та вибір. "Привіт. Мене звати Катя. Мені 19 років і я з України.. Хочу подорожувати, вкушати розкіш і просто жити, це мій вибір!" – повідомила Катя на відео. Українка повідомила, щ...