"Продаються гідність і свобода Європи. Недорого": Активісти закидали "кривавими рублями" посольства країн, які голосували за повернення РФ до ПАРЄ (фото)

Учасники акції несли плакати і скандували: «Ні реваншу!», «Ні Росії в ПАРЄ!».

У вівторок, 25 червня, у Києві пройшла серія пікетів біля посольств країн, які голосували за повернення Росії в ПАРЄ. На акції вийшли десятки молодих людей, передають Патріоти України.

Першою точкою маршруту активістів стало диппредставництво Австрії. Потім протестувальники пройшли до посольств Німеччини, Вірменії, Норвегії, Італії, Словаччини, Франції, Фінляндії, Нідерландів та Офісу Ради Європи.

Учасники акції несли плакати і скандували: «Ні реваншу!», «Ні Росії в ПАРЄ!». Крім того, активісти закидали території посольств російськими рублями з червоними плямами.Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою не приходячи до тями помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...

Хіти тижня. "Наряд "випадєніє матки" і не тільки: Мережу вразило вбрання "багінь" Одеського кінофестивалю (фото)

вівторок, 23 липень 2019, 19:30

Одеський кінофестиваль стартував у п'ятницю, 12 липня. Церемонія відкриття відбулася біля Одеського театру опери і балету. На червоній доріжці головної кіноподії року в Україні позували як відомі, так і не дуже персони. Відзначимо, що деякі образи гост...