Продатись державі-агресору, дорого: У Кропивницькому та Кривому Розі call-центри передавали дані банківських карт у РФ

Кіберспеціалісти СБУ, які раніше припинили діяльність потужної ботоферми, ліквідували мережу call-центрів в Кропивницькому та Кривому Розі, які на працювали на російські комерційні структури, в тому числі на компанію «Яндекс», котра пребуває під санкціями. Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

Оперативники встановили, що оператори call-центрів збирали персональні дані українців, реквізити платіжних карток і засоби доступу до банківських рахунків і електронних платіжних систем своїх українських клієнтів. Причому call-центри не були зареєстровані в Україні та ухилялися від сплати податків і обов'язкових платежів до держбюджету. Організатори залучали до роботи до 150 операторів — вони працювали в дві зміни.

Під час обшуків в офісах call-центрів правоохоронці вилучили:

  • 120 персональних комп'ютерів із програмним забезпеченням російської компанії «Яндекс»;
  • 4 сервера;
  • носії інформації;
  • документальні матеріали, свідчення та ліцензії, котрі видані фіскальними органами РФ.

Слідство триває.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...