Продатись, дорого, російському багатію. "Любов'ю ситий не будеш": Скандальна "Міс Львова" розповіла, як вибирає собі "самця"

Володарка титулу "Міс Львів-2018" Наталія Болюх, яка потрапила в скандал з поїздкою в Росію, розповіла про те, якого чоловіка вона собі шукає, зазначають Патріоти України. Про це дівчина з низьким порогом соціальної відповідальності розповіла на своїй сторінці в Instagram.

"Красива, вихована, розумна жінка апріорі не може бачити себе поруч з обділеним інтелектом, хамським мужланом, злиденним духом і на кишеню. Природний процес відбору, коли на підсвідомому рівні, леді вибирає більш сильного, привабливого, успішного джентельмена. Це не меркантильність, не цинізм, це здоровий прагматизм у виборі надійного самця, що забезпечить своє потомство і захист сім'ї", - написала Болюх.
instagram.com/topnatalia"Зв'язуватися з невдахою - згубно для жінки. Однією любов'ю ситий не будеш, і одного разу, проблема побуту нещадно зжере всі відносини, без залишку. Зазвичай невдаха вибирає одну і ту ж лінію поведінки. Бачачи, що інші чоловіки цінують своїх жінок, доглядають і балують, він, щоб не відчувати себе нікчемним, не прагне так само цінувати і доглядати, а навпаки намагається принизити гідність жінки, висміюючи будь-які бажання", - додала дівчина.


Хіти тижня. Відомий український співак підтримав підозрюваних у справі Шеремета (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 18:00

Він заявив, що на його думку, ці люди невинні, поки не доведуть зворотного. "Проблема цього судилища в тому, що високі обличчя нашої держави звинуватили людей, сказали, що справа вже розкрита, і презумпція невинності була грубо порушена. Тут мова не йд...

По стопах "Інтера"? Канал "Україна" покаже заборонений російський серіал, презентований як український

понеділок, 17 лютий 2020, 17:55

Телеканал «Україна» покаже російський міні-серіал "Жінки у коханні" (друга назва - "Три щасливих жінки"), який перебуває під забороною українського законодавства. Про це повідомляє "Телекритика", передають Патріоти України. Чотирисерійна драма «Жінки ...