Продавець машин розповів, яких авто потрібно уникати, тому що це повний "провал"

Автодилер Джеймс з Chops Garage, який робить покупки на британських автомобільних аукціонах Coхpart і Private Sales, показав, на які авто не варто витрачати гроші і час. Він показав вживану Toyota Yaris T Sport синього кольору з великим пробігом, передають Патріоти України.

"Yaris. Це провал. Я відвіз машину на ТО, тому що ми хотіли спробувати врятувати невеликий зразок Т-спорту. Він їхав так добре, хоча у нього великий пробіг і трохи побитий. Ми подумали, що з ним ще можна щось зробити", - розповів автоексперт.

За його словами, автомеханіки сказали, що занадто багато зварювальних робіт, і відмовилися займатися цією машиною. "На жаль, це провал. Я втрачаю на цьому гроші. Прикро, тому що мені машина дуже сподобалася, і я б хотів зберегти її, але це просто неможливо", - поскаржився Джеймс.

Джерело: УНІАН

Де в Україні виплачують найбільші пенсії - озвучено суми по областях

четвер, 7 грудень 2023, 8:15

В Україні серед областей найбільша пенсія наразі виплачується на Рівненщині – 6673,98 грн. На другій позиції йде Донецька область - 6 612,00 грн. Загалом найбільший розмір пенсії серед міст у Києві - 7 219,64 грн. Про це інформує "Опендатабот", передаю...

Деяких українців можуть залишити без субсидії: Хто більше не отримуватиме виплати

четвер, 7 грудень 2023, 7:59

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного", передають ...