Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за "мову ворожнечі", Мозгова показала на своєму акаунті в Instagram, передають Патріоти України.

Спочатку продюсерка поділилася світлиною своєї нової зачіски. "Актуальна стрижка, так би мовити, на часі! Дуже зручна, рекомендую", – іронічно підписала вона фотографію.

Дещо згодом Мозгова поділилася ще й знімком татуювання – чорний квітковий орнамент на блакитному тлі, посередині якого зображено український тризуб, центральне вістря якого видозмінене у масивний меч. "Доброго вечора, ми з України!" – йдеться у підписі до світлини.

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...

Українка Jerry Heil потролила Ілона Маска піснею, а Сергій Притула - словом (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 5:31

Українська співачка Jerry Heil відреагувала на скандальні заяви американського мільярдера Ілона Маска про мирні переговори між Україною та Росією. Вона виконала про винахідника глузливу композицію англійською мовою. Ролик опубліковано у TikTok. ...