Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за "мову ворожнечі", Мозгова показала на своєму акаунті в Instagram, передають Патріоти України.

Спочатку продюсерка поділилася світлиною своєї нової зачіски. "Актуальна стрижка, так би мовити, на часі! Дуже зручна, рекомендую", – іронічно підписала вона фотографію.

Дещо згодом Мозгова поділилася ще й знімком татуювання – чорний квітковий орнамент на блакитному тлі, посередині якого зображено український тризуб, центральне вістря якого видозмінене у масивний меч. "Доброго вечора, ми з України!" – йдеться у підписі до світлини.

"Ми з Ігорем гуляли по "Азовсталі": Коханка Мангушева розповіла, де той для своїх шоу взяв череп українського бійця

четвер, 23 березень 2023, 5:45

Співмешканка російського найманця Ігоря Мангушева, який виступав в окупованому Донецьку з черепом "українського військового", цинічно розповіла, що череп полеглого захисника вони знайшли, коли гуляли "Азовсталлю", і Мангушев забрав його, бо "дружина як...

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...