"Продовжуємо роботу 24/7": Червоний Хрест України спробував виправдатися після критики Зеленського за бездіяльність

У відповідь на критику щодо своєї бездіяльності після підриву Каховської ГЕС Український Червоний Хрест спробував виправдатися. В організації заявили, що вони не мають доступу до окупованих територій для забезпечення допомоги потерпілому населенню. Про це йдеться в офіційній заяві Червоного Хреста України, передають Патріоти України.

Зазначимо, що раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що ООН та Червоний Хрест не надають допомоги в ліквідації наслідків підтоплення на Херсонщині.

У відповідь на звинувачення Український Червоний Хрест зазначив, що організація не має доступу до окупованих терористами територій, оскільки є українською гуманітарною організацією, яка може проводити свою діяльність виключно на території, підконтрольній Україні.

"Після того, як російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС, волонтери Українського Червоного Хреста відразу почали евакуацію людей, зокрема маломобільних, із територій, підконтрольних уряду України. Евакуація проводилася спільно з ДСНС України та Національною поліцією України", – повідомила організація.

Зазначається, що після підриву окупантами Каховської ГЕС та початку підтоплення населених пунктів волонтери Червоного Хреста одразу розпочали евакуацію людей, включаючи маломобільних осіб, із територій, що перебувають під контролем України. Представники Червоного Хреста зазначають, що їхні волонтери також надають гуманітарну та психологічну допомогу постраждалим особам у місцях тимчасового розміщення евакуйованих і на залізничних вокзалах. "Ми продовжуємо роботу 24/7, бо для нас головне – врятувати життя людей", – наголосили в організації.

Поговорити з курями по-душам: Науковці за допомогою ШІ створили перекладач із півнячої мови

субота, 30 вересень 2023, 4:15

Японські інженери створили перекладач із півнячої мови на основі технологій штучного інтелекту. . Керував дослідницькою роботою професор Адріа Девід Чеок з Університету Токіо. Відкрила шлях до розробки нейромережевого інструменту система під назвою “Г...

Об'єднати всі чемпіонські пояси: Ф'юрі і Усик нарешті підписали контракт на бій

субота, 30 вересень 2023, 1:45

Чемпіон WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі і володар титулів WBA, WBO, IBO і IBF Олександр Усик підписали контракт на бій. "Цієї сенсаційної новини чекали шанувальники спорту в усьому світі. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBC і Lineal Та...