В Україні, навіть попри повномасштабну війну, продовжують слухати пісні російських артистів, які підтримують путінський режим та напад окупантів. Відомо чимало випадків, коли російськомовні треки лідирували в українських чартах завдяки частим прослуховуванням наших громадян. Стало відомо, яку частину від усіх прослуховувань наразі займає музика РФ на стримінгових сервісах, передають Патріоти України.
У квітні цього року найвищу частку російських пісень за кількістю прослуховувань зафіксовано в Apple Music (30%). Водночас навіть така велика частка не дає росіянам лідирувати на платформі. Українські артисти зі своєю творчістю впевнено витісняють їх і отримали 39% прослуховувань, пише Telegram-канал UA War Infographics.
На інших сервісах, зокрема, Spotify та YouTube кількість прослуховувань нижча. На першій платформі вона становить 24%, а на другій – всього 10%. Українські пісні тим часом зібрали у квітні на YouTube 68% користувачів, а на Spotify – 64%.
Така статистика є доволі позитивною, оскільки ще у березні ці показники були меншими. Це свідчить про те, що українці поступово відмовляються від російського контенту та переходять на український. Тоді 55% зі списку найпопулярнішого на YouTube Music складали українські композиції українською, а російські отримали 18%.
Розподіл композицій за мовами, які українці слухали найбільше у квітні / скріншот UA War Infographics
Зазначимо, що прослуховування пісень на стримінгових сервісах монетизується. Тобто, російські артисти отримають кошти з українців і таким чином фінансово підтримують окупантів, сплачуючи податки в РФ.
До слова, минулого місяця росіяни декілька разів потрапляли на перші місця музичних чартів в Україні. Зокрема, одним з таких був трек "Homay" гурту Ay Yola, який публічно підтримує війну та допомагає окупантам.
П’ятеро людей опинилися в болоті, що кишить крокодилами, в болівійській Амазонії після того, як літак, у якому вони перебували, здійснив екстрену посадку. Повітряне судно вилетіло у середу з міста Баурес, прямуючи до міста Тринідад, що на відстані 180 ...
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки попередив про це на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "Шахраї маскуються під представників відомих сервісів чи компаній і вимагають від користувача ввести SMS-код нібито для п...