​Професійний ризик: Кухар, готуючи весільний обід, впав у величезний чан і зварився

В Іраку кухар послизнувся і загинув через те, що впав у величезний чан з курячим бульйоном і отримав опіки третього ступеня на 70 відсотках тіла, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.

25-річний Ісса Ісмаїл готував страви для різних заходів. В останні два роки він працював у двох банкетних залах на постійній основі і отримував 2,5 тисячі іракських динарів на день.

15 червня Ісса готував страви для весільної вечірки в місті Заху, провінція Дахук. У святковому меню був курячий суп, який він варив у величезному чані. У процесі приготування чоловік послизнувся і впав у киплячий бульйон.

Ісмаїла терміново доставили в одну з лікарень Дахука. Кухар отримав опіки третього ступеня на 70 відсотках тіла. 21 червня чоловік помер.

"Київ накриє повінь і буде апокаліпсис, якщо монахи підуть": У Лаврі пояснили погрозливі дописи

вівторок, 21 березень 2023, 9:50

В УПЦ МП прокоментували погрозливі дописи у соцмережах про "апокаліпсис у Києві, якщо монахи підуть з Києво-Печерської Лаври". Представника УПЦ МП Климент зазначає, нібито після залишення Лаври монахами у Києві буде велика повінь. Він стверджує, що про...

В Україні змінили правила оформлення одноразової грошової допомоги: Що потрібно знати заявникам

вівторок, 21 березень 2023, 9:25

В Україні спростили процес подання заяв на призначення одноразової допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців. Про це повідомили у Мінветеранів, передають Патріоти України. Зазначається, що Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до п...