​Професійний ризик: Кухар, готуючи весільний обід, впав у величезний чан і зварився

В Іраку кухар послизнувся і загинув через те, що впав у величезний чан з курячим бульйоном і отримав опіки третього ступеня на 70 відсотках тіла, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.

25-річний Ісса Ісмаїл готував страви для різних заходів. В останні два роки він працював у двох банкетних залах на постійній основі і отримував 2,5 тисячі іракських динарів на день.

15 червня Ісса готував страви для весільної вечірки в місті Заху, провінція Дахук. У святковому меню був курячий суп, який він варив у величезному чані. У процесі приготування чоловік послизнувся і впав у киплячий бульйон.

Ісмаїла терміново доставили в одну з лікарень Дахука. Кухар отримав опіки третього ступеня на 70 відсотках тіла. 21 червня чоловік помер.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...