Професіонали з переховування: ТОП-7 світлин, де дуже важко знайти кота, який там є

Спільнота "There is no cat in this image" (На цьому фото немає кота) публікує світлини з котами, які назбирують тисячі вподобань користувачів. В чому їх особливість – читайте у матеріалі, який Патріоти України пропонують вашій увазі.

Коти можуть "маскуватися", ховаючись під ліжком, шафою, ковдрою, деревом. Або ж "зливатися" з певним предметом чи фоном. Саме це і сподобалося користувачам.

Відомо, що мем під назвою "знайди кота" став популярним ще у 2014 році. Працював він так само: люди шукали хоча б якісь докази присутності тварини на фото.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...